SZERETNÉL AZ APPLE ÉRTÉKESÍTÉSI KONZULENSE LENNI?

TÉGED KERESÜNK, HA:

Egyszerre vagy képes precízen, lelkesen, kitartó figyelemmel, odaadó magatartással dolgozni.

Ismered, használod, szereted az Apple termékeit, és szívből tudod ajánlani másoknak is.

Szeretsz a vásárlók igényeihez mérten profin értékesíteni.

Szereted, hogy megbecsülik, elismerik a munkádat és a teljesítményedet.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

Elsődleges feladatod a vásárlók szakszerű kiszolgálása és pontos tájékoztatása.

Az Apple termékek kiemelkedő bemutatása és hatékony értékesítése, amely Neked is megéri.

Rendkívül fontos teendőd, hogy a készlet ellenőrzése és a vásárlói igények alapján heti rendelési javaslatot készíts, hiszen megfelelő készlet nélkül nincs eladás sem.

Pontosan tudod, hogy az üzletben megtalálható termékeknek nem csak forintban mérhető az ára. Minden egyes terméket kiemelt figyelemmel és törődéssel ajánlasz, értékesítesz a vásárlóknak.

KÉSZSÉGEK, ISMERETEK AMELYEK SZÜKSÉGESEK:

Rendelkezel az Apple termékek felhasználói ismereteivel és van technikai érzéked.

Őszinte lelkesedéssel prezentálod a termékeket és bőséges szókinccsel, érthetően kommunikálsz.

Nyitott vagy a csapatmunkára és szánsz időt az önfejlesztésre.

Eredményorientáltan gondokodsz és törekedsz folyamatosan a hatékonyságra.

Nemcsak a termékekre, de a környezetedre és önmagadra is igényes vagy.

Szívesen részt veszel akár a termékek készletezésében, az értékesítéséhez szükséges folyamatokban.

Vállalod a felelősséget. Minden helyzetben egyenesen kommunikálsz.

Érted és fontosnak tartod, hogy közös munkánk célja a vásárlók elégedettségének növelése.

Az angol nyelvet legalább társalgási szinten beszéled, mert angol anyanyelvű trénerek segítik a fejlődésedet.

Előnyt jelent, ha lojális vagy és van kereskedelmi, értékesítési tapasztalatod.

KÉTFÉLE LEHETŐSÉGET AJÁNLUNK:

 Dolgozz nálunk heti 20 órában, akár nappali tagozatos hallgatóként is.

Vagy jelentkezz teljes munkaidőre.

AMIT MI KÍNÁLUNK NEKED:

Része leszel az Apple kultúrának.

Felkészítünk, hogy a legmodernebb technológiát szakértőként képviseld.

Munkádat, felkészültségedet kiemelt alapbérrel jutalmazzuk.

Teljesítményedet, hatékonyságod szerint plusz juttatásokkal ismerjük el.

Lojális emberekkel dolgozzunk együtt, hosszú távon számítunk rád a csapatban.

Lehetőséget adunk, hogy a legjobb trénerektől tanulj.